Atteikuma Tiesibas

Lai izmantotu atteikuma tiesības, jums ar nepārprotamu paziņojumu (pa pastu nosūtīto vēstuli, pa elektronisko pastu nosūtīto ar elektronisko parakstu parakstīto dokumentu, personīgi iesniegto dokumentu) mūs jāinformē par lēmumu atteikties no preces.

SIA "LD Stels"
Biroja adrese: Bukaišu iela 2, Rīga, LV-1004
Tālr.: +371 26466272
info@beautybox.lv

Jūs varat izmantot piedāvāto atteikuma veidlapas paraugu, bet tas nav obligāti, Jūs varat arī uzrakstīt atteikumu brīvajā formā. Jums jānosūta preces atpakaļ uz vai jānodod mums mūsu birojā bez nepamatotas kavēšanās un jebkurā gadījumā ne vēlāk kā 14 dienu laikā no dienas, kad Jūs mums paziņojāt par atteikuma tiesību izmantošanu. Termiņš būs ievērots, ja Jūs preces nosūtīsiet atpakaļ pirms 14 dienu termiņa beigām.


Atteikuma veidlapas paraugs:

Paraugs

(Jūs varat saglabāt šo dokumentu un izdrukāt, vai arī uzrakstīt paziņojumu brīvā formā)


Ja jūs atteiksieties no pasūtītās preces, mēs Jums atmaksāsim visus no Jums saņemtos maksājumus, tostarp piegādes izmaksas (izņemot papildu izmaksas, kas radušās tādēļ, ka jūs esat izvēlējies piegādes veidu, kas nav mūsu piedāvātais vislētākais standarta piegādes veids), bez nepamatotas kavēšanās un jebkurā gadījumā ne vēlāk kā 14 dienu laikā no dienas, kad mēs tikām informēti par Jūsu lēmumu atteikties no preces.

Mēs varam aizturēt atmaksu līdz brīdim, kad mēs būsim saņēmuši preces atpakaļ vai kad Jūs būsiet iesniedzis mums apliecinājumu par to, ka preces ir nosūtītas atpakaļ, atkarībā no tā, kura darbība tiek izpildīta agrāk.

Sīkāk par klienta tiesībām Jūs variet uzzināt Internet Veikala Lietošanas Noteikumos.