Piegāde

 1. Omniva Pakomātos

  (2,99 €) Plašākais pakomātu tīkls, strādā 24/7. SVARĪGI! Ja iegādāsieties produktus par vairāk kā 69€, piegāde vienmēr būs bez maksas.

  Lai izmantotu Omniva pakomātus, Jums nav nepieciešams ieiet tirdzniecības centrā, kā arī pieeja tiem ir viegla gan ar automašīnu, gan velosipēdu, bērnu ratiņiem vai suni. Sūtījuma izņemšana aizņem vien 15 sekundes, un to varat veikt Jums piemērotā laikā, jo Omniva pakomāti vienmēr ir atvērti. Pasūtījumi, kas veikti darba dienās (pirmd. – piektd.) līdz plkst. 15:00, tiks izsūtīti tajā pašā dienā. Pasūtījumi, kas tiek veikti piektdienas pēcpusdienā (pēc plkst. 15:00), brīvdienās vai svētku dienās, tiks izsūtīti nākamajā darba dienā. Pasūtījums nonāk pakomātā vidēji 1-3 dienu laikā.

  OMNIVA sūtījumu terminālu atrašanās vietas

 2. Dpd Pickup Automātos / Paku Saņemšanas Punktos

  (2,99 €) Saņemiet savu pasūtījumu tuvākajā DPD sūtījumu saņemšanas punktā vai terminālā. SVARĪGI! Ja iegādāsieties produktus par vairāk kā 69€, piegāde vienmēr būs bez maksas.

  DPD sūtījumu piegādes un izsūtīšanas tīkls sastāv no saņemšanas punktiem un termināļiem. Saņemiet savu pasūtījumu Jums ērtākajā sūtījumu saņemšanas punktā. Baltijas valstīs ir vairāk nekā 400 saņemšanas punktu, tie ir daudz tuvāk nekā Jūs domājat! Pasūtījumi, kas veikti darba dienās (pirmd. – piektd.) līdz plkst. 15:00, tiks izsūtīti tajā pašā dienā. Pasūtījumi, kas tiek veikti piektdienas pēcpusdienā (pēc plkst. 15:00), brīvdienās vai svētku dienās, tiks izsūtīti nākamajā darba dienā. Jūs savu pasūtījumu sagaidīsiet 2-4 darba dienu laikā.

 3. Venipak Kurjerpiegāde

  (3,95 €) Piegāde uz mājām ar "Venipak"

  Saņem savu pasūtījumu mājās vai darba vietā. Piegāde notiek piecas dienas nedēļā (pirmd. - piektd.). Latvijā preces nonāk nākamajā darba dienā pēc pasūtījuma veikšanas. Piegādes dienas rītā klientam tiek nosūtīta SMS par pasūtījuma piegādi. Kurjers zvana klientam 15 minūtes pirms sūtījuma piegādes. Ja pirmajā reizē neizdodas klientam sūtījumu atdot, tad vajadzības gadījumā kurjers vienojas par citu piegādes laiku. Saskaņā ar klienta vēlmēm, sūtījumu bez papildus piemaksas iespējams novirzīt arī uz piemērotu saņemšanas punktu. Lai pasūtītās preces pie Jums nonāktu iepriekš minētajā piegādes periodā, tad pasūtījums jāiesniedz līdz plkst. 10:00. Pasūtījumi, kas veikti darba dienās (pirmd. – piektd.) līdz plkst. 10:00, tiks izsūtīti tajā pašā dienā. Pasūtījumi, kas tiek veikti piektdienās pēc plkst. 10:00, brīvdienās vai svētku dienās, tiks izsūtīti nākamajā darba dienā.